יום רביעי, 9 בספטמבר 2009

אז מה היה לנו הקיץ - טיולי טרקטורונים

אז מה היה לנו הקיץ, זו סדרת כתבות בנוגע לדברים שעשיתי בקיץ האחרון. הקיץ חלף לו רק לפני כשבועיים וכבר אני מתגעגע ומחכה לקיץ הבא.
הצפון שופע ברובו בצמחייה ירוקה, סביבת מים צוננים וריח של טבע שורר באוויר. טיולי טרקטורונים זו אכן האטרקציה הטובה ביותר שניתן לעשות על מנת לחוות את הטבע בהתגלמותו. נסעתי לכביש הצפון, המלצה של חבר הביאה אותי לטרקטורוני דישון, טרקטורוני דישון זו חברה וותיקה המוציאה טיולי טרקטורונים מדהימים בטבע. טיולי טרקטורונים בדרך כלל מזמינים מראש, אני עשיתי לי ולבת זוגתי הפתעה ופשוט נחתנו עליהם. כשהגעתי הסבירו לי שיש בחוץ 3 קבוצות של טיולי טרקטורונים ולא בטוח שאוכל להצטרף לקבוצה היום בלא שהזמנתי מראש. בצד ראיתי קבוצה הממתינה לטיול, שאלתי אותם אם מישהו ביטל את הגעתו - ואני כמו תמיד עם המזל שלי - מצאתי טיולי טרקטורונים ועוד בקבוצה נחמדה של חברת היי-טק ישראלית.
טיולי טרקטורונים עם חברת טרקטורוני דישון הם באמת המלצה טובה לדבר טוב. ראינו מיני חיות רבים, שועלים, חזירי בר, אפילו פגשנו בדרכנו חסידה. שטחי המרעה אותם עברנו כנראה כבר רגילים לראות טיולי טרקטורונים ואנשים מופתעים, הפרות היו כל כך אדישות...
העיקר שנהננו. אני בטוח שבפעם הבאה אזמין טיולי טרקטורונים מראש, וגם יהיו בטרקטורוני דישון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה